0.00 PLN
Galeria ART+on: Fotografia kolekcjonerska: 5 edycja. Wystawa połączona z aukcją.
    • poprzedni
Cena:30,00 PLN
Wysyłka od: 8.00 PLN

Galeria ART+on - Fotografia kolekcjonerska: 5 edycja. Wystawa połączona z aukcją.
Warszawa 2008. Artinfo.pl Portal Rynku Sztuki; Galeria Art+on.

Format: 21,8x24 cm, stron: [140]. Oprawa: broszurowa.
Stan zachowania: bardzo dobry.

Wśród oferowanych obiektów fotografie m.in. Aleksandra Rodczenki, Beart Six, Walerego Rzewuskiego, Jana Bułhaka, Benedykta Dorysa, Edwarda Hartwiga, Jana Hattowskiego, Łódź Kaliska i.in.