0.00 PLN
Feynman Richard P., Leighton Robert B., Sands Matthew - Feynmana wykłady z fizyki. T. 3: Mechanika kwantowa.
Cena:48,00 PLN
Wysyłka od: 11.00 PLN

Warszawa 1972. Państwowe Wydawnictwo Naukowe.

Format: 25x17,5 cm, stron 465, [2], [2]. Oprawa: oryginalna płótno, obwoluta.
Stan zachowania: niewielkie otarcia i nadarcia obwoluty, pieczątki na karcie tytułowej i po tekście. Z tyłu obwoluty skasowana naklejka biblioteczna. Poza tym stan dobry.

Richard Phillips Feynman (1918-1988) - amerykański fizyk teoretyk, uznany za jednego z dziesięciu najlepszych fizyków wszech czasów w 1999 roku. eden z głównych twórców elektrodynamiki kwantowej, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki w 1965 za niezależne stworzenie relatywistycznej elektrodynamiki kwantowej.