0.00 PLN
[NUMIZMATYKA, KATALOG] Auktionshaus H.D. Rauch. 82. Munzenauktion 23.-25. April 2008
    • poprzedni
Cena:28,00 PLN
Wysyłka od: 11.00 PLN

[NUMIZMATYKA, KATALOG] Auktionshaus H.D. Rauch. 82. Munzenauktion 23.-25. April 2008. Wien 2008. H.D.Rauch.

Format: 27x20 cm, stron: 312. Oprawa: broszura.

Stan zachowania: okładka lekko otarta, poza tym stan dobry. Katalog aukcyjny.