0.00 PLN
[katalog] Vindobona - I aukcja. Malarstwo, grafika XIX i XX w.
    • poprzedni
Cena:20,00 PLN
Wysyłka od: 13.00 PLN

Kraków 24 IV 1993. Nakł. własny.
Format: 24x16,5 cm, stron: [74]. Oprawa: broszurowa.
Stan zachowania: okł. lekko otarte, poza tym stan dobry.

Katalog aukcji, która odbyła się w Krakowie 24 kwietnia 1993 roku, w opracowaniu Kazimierza Jakubowskiego, Michała Maksymiuka, Tomasza Maczugi, Macieja Żywolewskiego. Aukcję poprowadził Zbigniew Michael Legutko. Katalog zawiera 45 obiektów w zakresie malarstwa (wszystkie w reprodukcjach kolorowych) oraz 20 z zakresu grafiki.